KOMANDOS

Dla kogo są przeznaczone zajęcia KOMANDOS?

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat.

Czym jest NERF?

Nerf jest to bezpieczny system do gier zespołowych bazujacy na wyrzutniach gąbkowych pocisków. Są to bezpieczne zabawki przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia składają się z części sprawnościowej, części taktycznej i wolnej walki. Część pierwsza składa się z indywidualnych zadań sprawnościowych z wykorzystaniem materacy gimnastycznych. Druga część składa się z zajęć taktycznych z użyciem wyrzutni NERF, odbywających się w grupach. Trzecia część to wolna zabawa – gra w drużynach pod nadzorem instruktorów.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajcięcia odbywają się w centrum rozrywki militarnej KillHouse (www.killhouse.pl) przy ulicy Wojnickiej 2 (teren zamknięty, strzeżony). Wewnątrz dostępne miejsca postojowe. Zobacz mapę. Samo centrum KillHouse jest to pole do gier militarnych – paintball, airsoft, lasertag. Wewnątrz hali o powierzchni ponad 2000m2 zaaranżowane jest miasteczko podobne jak te, używane do ćwiczeń oddziałów specjalnych.

Czy miejsce jest bezpieczne?

Dzięki zabezpieczeniu wszelkich kładek i schodów gęstą barierką i siatką asekuracyjną, hala KillHouse jest bezpieczniejsza niż niejeden plac zabaw. Aby uczestnicy nie byli narażeni na drzazgi i otarcia wymagany jest odpowiedni strój.

Jaki strój jest wymagany?

Aby ćwiczyć wymagane są: wygodne buty (najlepiej inne niż sznurowane), długie spodnie, bluzka z długim rękawem oraz rękawiczki rowerowe. Zalecane, ale nie obowiązkowe są plastikowe nakolanniki. Uprzedzamy, że w trakcie zajęć ubrania się ubrudzą. Na pewno. W zimowych miesiącach wymagane jest ubranie takie jak do zabaw na zewnątrz (ogrzewane są tylko przebieralnia i sanitariat).

Kiedy odbywają się zajęcia?

Termin zajęć to raz w tygodniu, w niedziele 18:00 – 19:30.

Jaki jest koszt zajęć?

Zajęcia kosztują 30 zł za 1 zajęcia i są płatne za miesiąc z góry w wysokości zależnej od ilości zajęć w danym miesiącu.

Przepraszamy - Przerwa techniczna